Akce Kronika

Víkendovka Hnědé šestky

Druhý říjnový víkend měla Hnědá šestka přespávačku v klubovnách na Starém Brně. Pátek nám zpestřili roveři svým spontánním stavěním stanoveného hangáru. Vlčátka chtěla starším hochům ukázat svoji sílu a tak jim pomohla s přepravou stavových celt.💪🏼 Zbytek večera se nesl ve znamení pečení buřtů a nočních her na zahradě kláštera. Sobotu jsme zahájili programem na téma třídění odpadků a jejich rozkladem v přírodě. Poté jsme se šli podívat do Anthroposu. V přilehlém parku kolem tohoto muzea jsem chvilku ještě pobyli a nasbírali hromadu kaštanů. Odpoledne jsme navázali na program týkající se odpadků. Podle vlčáckého hesla “naší snahou nejlepší buď čin” jsme nezůstali jen u her a povídání a šli jsme pár pytlů naplnit odpadky, který se válely v přírodě. Hoši byli svědomití a vzali tento úkol velmi vážně, jsme na ně hrdý! Dalo nám to zabrat a pocit z takového dobrého skutku stál za to! Po příchodu do klubovny jsme byli všichni zmožení, hráli jsme deskové hry a Blackjack. Nakonec snad všichni kluci se připojili k Blackjaku a touto hrou jsme naši přespávačku zakončili.